שם הכותב: תאריך: 06 יולי 2013

צוות המרכז לאחריות תאגידית מגיש לכם סיכום של השבוע שהיה. כל הכתבות המעניינות שהתפרסמו השבוע שעוסקות בעולם התוכן של אחריות חברתית תאגידית.

קריאה מהנה!

 


 

איגודים מקצועיים בארה"ב "האיגודים המקצועיים לא צריכים להיות חברות ביטוח לעובדים". בשנים האחרונות נתונים איגודי העובדים בארה"ב למתקפה מצד המחוקקים במדינות, המבקשים ומצליחים בהדרגה לשלול זכויות משא ומתן קיבוצי וזכויות אחרות מעובדי ממשל.
לקריאת הפוסט המלא שפורסם ב TheMarker Online הקליקו>>http://bit.ly/14CMKlN

 

 


 

ילדים עובדים! ארגון Unicef יצא דיגיטלי יצירתי במיוחד במטרה להעלות את המודעות לענייןבעולם יש כ 215 מיליון ילדים עובדים! ארגון Unicef יצא דיגיטלי יצירתי במיוחד במטרה להעלות את המודעות לעניין . במסגרת הפעילות יצר הארגון עמוד אינטרנטי בו ניתן לשתף פרופילי תעסוקה פיקטיביים מהרשת החברתית 'לינקדאין' שהוכנו עבור הילדים העובדים מבעוד מועד.
לאתר הקמפיין הקליקו>>http://thechildrennotwork.org/
קרדיט:

 

nptech


71 הצעות חוק רק בתחום דיני העבודה.ציד המכשפות של חברי הכנסת- עדיין לא חלפו 100 ימי החסד של ממשלת ישראל ה–33 ולא עבר תקציב המדינה – וכבר הונחו על שולחן הכנסת לא פחות מ–71 הצעות חוק רק בתחום דיני העבודה.
לקריאת הפוסט המלא שפורסם ב-TheMarker Online הקליקו>>http://bit.ly/15O1HAo

 

 

 

 


"מיזם ההתנדבות הישראלי"לאור הנתונים הנמוכים של אחוז המתנדבים בישראל, חברו לראשונה משרדי ממשלה, המגזר העסקי והשלישי להכפלת היקף ההתנדבות בישראל באמצעות "מיזם ההתנדבות הישראלי"
להצטרפות הקליקו>>http://bit.ly/17q8MdC

 

 

 

 


רשימת הצעות להתנדבות בני נוער ברחבי הארץבני נוער משועממים בחופש? בואו להתנדב!
השלמתם שעות שינה, העלתם סטטוסים בפייס, יצאתם עד מאוחר ואפילו סידרתם את החדר. משעמם לכם? לפניכם רשימת הצעות להתנדבות בני נוער ברחבי הארץ. היכנסו, זה עושה טוב
לכתבה המלאה שפורסמה בynet הקליקו>> http://bit.ly/17q8of7

 

 

 

 


האופניים הידידותיים ביותר לסביבה עוד מעט כבר כאן!
לכתבה המלאה שפורסמה בחורים ברשת הקליקו>>http://bit.ly/13cCJ2R


קמפיין גרילה  כרטיסי ביקור של שרותי ליווי,זוג סטודנטים במכללת ACC ע"ש תרצה גרנות ז"ל יצרו קמפיין גרילה במסגרתו עיצבו כרטיסי ביקור של שרותי ליווי, אבל בסגנון קצת שונה.
לקריאת הפוסט המלא שפורסם בחורים ברשת הקליקו>> http://bit.ly/16FkAry

 

 

 


מחסני חשמל עבודה מאורגנתעבודה מאורגנת- ההסתדרות הכריזה על הקמת הוועד במחסני חשמל. באלקטרה לא מכירים במהלך.
לקריאת הכתבה המלאה שפורסמה ב-Calcalist כלכליסט הקליקו>>http://bit.ly/12rusVv

 

 

 


כנפיים של קרמבו היא תנועת נוער ארצית לצעירים עם צרכים מיוחדים. על מנת לממן חלק מהפעילויות עורכת התנועה אירוע התרמה שנתי במופע רוק שכולל את מיטב הזמרים והלהקות בארץ.
אתם מוזמנים לשתף, המטרה חשובה!


מוצר ניקיון ירוק יותרהבטיחו לכם מוצר ניקיון ירוק יותר? כך תזהו אם להבטחות האלו יש כיסוי.
לכתבה המלאה שפורסמה ב TheMarker Online הקליקו>> http://bit.ly/17pWTo7

 

 

 

 


לראשונה בהיסטוריה המודרנית עברה החקלאות הימית את חקלאות היבשה. האנושות מגדלת יותר דגים בחוות לצריכה מאשר בקר. בניגוד למה שניתן לחשוב, לא מדובר בברכה סביבתית. חוות הדגים פוגעות בסביבה בגלל מיני הדגים המגודלים בהן.
קרדיט: חורים ברשת


ייצוא הגז הטבעי של מדינת ישראל השאלה האם לייצא או להשאיר פה את הגז הטבעי היא חשובה, אבל יותר חשובה מכך היא השאלה כיצד המדינה צריכה להתכונן ליום בו הגז הטבעי יגמר. אנרגיות השמש והרוח עדיין מחכות שנגלה אותן.
לקריאת הפוסט המלא שפורסם ב-ynet הקליקו>>http://bit.ly/12ryQnp
צילום:רויטרס

 

 


תגובות סגורות.