גדי פרנקל

במקצועי אני איש טכנולוגיות מידע המשמש בימים אלו כמנהל פרויקטים ויועץ בתחומי טכנולוגיות מידע, הבטיחות והתפעול בישראל ובחו"ל. בעברי, ניהלתי והובלתי פרויקטים טכנולוגיים בחברות היי-טק והתגוררתי מספר שנים בארה"ב, ניהלתי פרויקטי פיתוח ומוצרים בתחומי התוכנה בתעשייה הביטחונית ובחברות סטארט-אפ. בהשכלתי אני בעל תואר מוסמך במנהל עסקים מהמסלול האקדמי המכללה למנהל, ותואר ראשון בסטטיסטיקה וחקר ביצועים מאוניברסיטת תל אביב. כן, הוסמכתי בקורסי הכשרה רבים בתחומי מערכות מידע והניהול בכיר. בעבר שימשתי כחבר סגל בביה"ס למוסמכים במנהל עסקים במכללה למנהל בתחום ניהול התפעול. לשיטתי, יישום אסטרטגיה של טכנולוגית מידע מתקדמת מביאה ליתרון עסקי, ולכן מצווה התאגיד לסוגיו לנהוג באחריות באופן בו מיושמות ומוטמעות בו טכנולוגיות המידע, ובכך לתרום לאיכות הסביבה העסקית, לרווחת בעלי העניין בתאגיד ולחברה טובה יותר.


שרון הדני דיין

מנהלת תקשורת שיווקית ופיתוח שותפויות בעמותת עלה. בוגרת תואר ראשון בתקשורת וניהול ו- MBA מהמכללה למנהל  וקורס מנהלי אחריות חברתית בעסקים של "מעלה". פועלת להעלאת המודעות לעמותה ולפעילותה וכן לחשיפת אוכלוסיית פגועי המוחין, החלשים ביותר בחברה. כמו כן עוסק ברתימת חברות מובילות במשק לפעילות פילנתרופית ויצירת ערך משותף לעמותת עלה, לקהילה ולמחזיקי העניין בתוך הארגונים העסקיים. עוסקת בנושאי שיווק, תקשורת שיווקית וגיוס משאבים כבר כ-12 שנים. בעלת מודעות חברתית מפותחת, דוגלת בשוויון, בערבות הדדית ובפתגם "ההבדל בין מי שאתה לבין מי שאתה רוצה להיות הוא מה שאתה עושה."


הדס טסלרהדס טסלר

מסיימת השנה תואר שני במנהל עסקים – התמחות בייעוץ ארגוני מטעם אוניברסיטת תל-אביב. מגיעה מעולם התקשורת והפרסום ורואה חיבור מעניין, מפרה ויצירתי בין שני עולמות תוכן אלה. אני מאמינה שתקשורת היא המפתח למרבית מהלקויות שאנו חווים ביומיום – בין אם בתהליך השלום, במשפחה, עם בני הזוג ובמקום העבודה. ללא תקשורת אפקטיבית, לא ניתן לקדם תהליכים לכיוון רצוי. תקשורת טובה בשילוב עם הערכות ארגונית נכונה (ארגון משמעו תא משפחתי כמו גם מחלקה) הם המתכון לפריצת דרך ולהצלחה. בזמני הפנוי אוהבת לקרוא ספרים, לבלות עם חברים, להקשיב למוזיקה, לראות טלוויזיה, לדבר ולהגיע לתובנות על החיים.


משה מימוןמשה מימון

מרצה ויועץ משפטי ופיננסי. בוגר התוכנית למצטיינים של הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית, ובעל תואר MBA מהמכללה למנהל. כיום לומד תואר שני במשפטים באוניברסיטת העברית ועורך את עיתון FUNDER, עיתון שמופץ בעיקר לבעלי רישיון פיננסי. המוטו שלי בעולם ההשקעות אומר שלשוק ההון לכל אחד יש מקום, כל עוד הוא מתייחס למקום זה ברצינות ובכבוד הראוי. אני מגדיר את עצמי כאחד שיודע הרבה אבל לא יותר מאף אחד, אחד שיודע שיש לו מה ללמוד, ואוהב ללמוד. בלוגים– פיננסים, אקטואליה ובכלל: maimonolog  , אנרגיה: אנרגיה כחולבן.נועה הלפרין סגלנועה הלפרין סגל

בוגרת B.A  בתקשורת וניהול המסלול האקדמי המכללה למנהל. בוגרת קורס מנהלי אחריות תאגידית של מעלה וBDO זיו האפט. אחרי מספר שנים של ניהול תקציבי פרסום ויח"צ של כמה מהחברות הגדולות במשק, עזבתי את משרד הפרסום מקאן אריקסון בו עבדתי רוב שנותיי בתחום, החלטתי לקחת הפסקה מכריית הפחם, ולגלות מחדש את העולם שבחוץ. כיום מתמקדת בפיתוח ולמידה של תחום האחריות התאגידית. תחום זה מרתק אותי ואני מאמינה בו כתנאי הכרחי להישרדותן של חברות עסקיות בימינו. להסתובב בעולם זה עוד משהו שאני אוהבת. מלהיב אותי ללמוד ולגלות על פרויקטים חדשים שמחברים ומשלבים בין המגזר העסקי למגזר החברתי סביבתי ועל פעילות של חברות ותאגידים להעצמת הקהילה המקומית ברחבי העולם.  כיום עוסקת כעצמאית בייעוץ ויצירה של פרויקטים שונים בתחום האחריות התאגידית והשיווק החברתי.


עמירה דותן עמירה דותן

לאחר שירות משמעותי בצה"ל (הראשונה שהוענקה לה דרגת תא"ל), שליחות בצפון אמריקה, חברות בכנסת ישראל ובמקביל לעשייה בתחום יישוב סכסוכים וגישור, משמשת עמירה כראש תחום אחריות תאגידית וכחברת הנהלה בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל. בשנת 1995 יזמה והקימה את פורום נשות קריירה במזרח התיכון. כשהמציאות הגיאופוליטית מנעה המשך קשר עם חברות הפורום במדינות המזרח התיכון, יזמה והקימה עם שותפתה תנ"צ בדימוס חנה קוצר ספיר, את המרכז הראשון לגישור ויישוב סכסוכים (גישור נוה צדק). עמירה ממשיכה לפעול בתחום זה הן כבעלים ומנהלת של המרכז והן כיו"ר המכון האקדמי לחקר יישוב סכסוכים וגישור של המסלול האקדמי במכללה למנהל. בנוסף, היא מכהנת כדירקטורית ב"פועלים שוקי הון", באוה"ה, אוניברסיטת בן גוריון, במכללת ספיר "קולות", ופעילה במספר תפקידים ציבורים נוספים. מאז 2010, בניסיון להמשיך את חלומה ומורשתה של בתה ענת ז"ל, עמירה מקדמת פעילויות ויוזמות בתחום החינוך התרבות בנגב הצפוני.


ענת (נתי) רוטשטייןענת (נתי) רוטשטיין

בוגרת לימודי תואר שני במנהל עסקים (MBA) , במסלול האקדמי המכללה למינהל.  בוגרת בהצטיינות תואר ראשון במזרח אסיה (שפה נבחרת- יפנית) ותקשורת, אוניברסיטת תל-אביב. כיום, מרכזת את פעילות המרכז לאחריות תאגידית בבית הספר למנהל עסקים במכללה למנהל.


ניצן דימנד ניצן דימנד

בן 27 , סטודנט שנה שלישית לתואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק. שף חובב וקרניבור מושבע. מנהל ועורך את בלוג דעה- "אין לחם? תאכלו פוקצ'ה!", יועץ הטמעת שפת כתיבה בלוגית מותאמת קהל יעד, מומחה בכתיבת תוכן מכוונת SEO, יועץ בנושאי תוכן כתיבה לקידום פרטי ועסקי, עורך תוכן בתחום הדיגיטל, מנהל פרויקטים לאפיון מוצר בעולם הדיגיטל, מנתח מדדי חשיפה ברשת למטרות שיווקיות. כתב בכיר בעיתון הדיגיטלי "חדשות הקמפוס" של המסלול האקדמי המכללה למינהל.


עמרי דלאלעמרי דלאל

בן 25, סטודנט שנה שלישית לפסיכולוגיה. מומחה ויועץ לשיווק בדיגיטל וברשתות חברתיות, מנהל עמודי מוצר ברשתות חברתיות, מלווה כעורך צללים בעמודי קידום פרטי ועסקי בעולם הדיגיטל. יועץ נושא תוכן לכתיבה בבלוג למטרות קידום פרטי ועסקי, יועץ בהטמעת שפת כתיבה מותאמת לקהלי יעד שונים – בפלטפורמות הדיגיטל השונות, יועץ הטמעת שפה לקידום במנועי חיפוש SEO . מנתח מדדי חשיפה ברשת למטרות שיווקיות. כתב בכיר בעיתון הדיגיטלי "חדשות הקמפוס" של המסלול האקדמי המכללה למינהל.


הגר שליהגר שלי

בוגרת תואר ראשון BA בכלכלה ויחסים בינלאומיים באוניברסיטה העברית ובמהלך לימודי תואר שני MBA במינהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל, במהלכם אני עובדת ככותבת תוכן לאתר המרכז לאחריות חברתית תאגידית של בית הספר למינהל עסקים, המסלול האקדמי המכללה למינהל. בשנתיים האחרונות עוסקת בייעוץ כלכלי ופיננסי לפרויקטים ורפורמות בסקטור הציבורי (בעיקר משרד התחבורה ומשרד האוצר) ולפני כן עסקתי מספר שנים בפעילות סביבתית – חברתית והדרכה בחברה להגנת הטבע. הפעילות בסביבה החברתית- ציבורית חשובה ומרתקת בעיניי.


אלדד ברעםאלדד ברעם

מהנדס מכירות בכיר ב-M3 ישראל. בעל MBA במנהל עסקים מהמכללה למנהל עם התמחות בניהול בינ"ל ותואר בהנדסת ביוטכנולוגיה עם התמחות באיכות סביבה ממכללת אורט-בראודה שבכרמיאל. הקו המקשר בין התפקידים שמילאתי בהיסטוריה התעסוקתית שלי הוא, שפרחתי בתפר שבין הליבה הטכנולוגית (הנדסה) לבין הפן האנושי (מכירות וניהול פרוייקטים). כמו כן, השתתפתי וניהלתי מספר פרוייקטים סביבתיים-טכנולוגיים חשובים חלקם ממשלתיים וחלקם מטעם חברות פרטיות. בחיי האישיים רוכב על אופניים וגאדג'טולוג מושבע. מאמין ש-"הנדסה" יכולה להיות דרך חיים ולא רק תואר אקדמי.


שיר גולדנברג שיר גולדברג

בת 33, בוגרת אוניברסיטת בר אילן (MA) במדעי המדינה ותקשורת, נשואה ואם ל-3 ילדים, ומתגוררת בראשון לציון.
מאמינה שכל אדם יכול (וצריך) לשנות משהו בעולם בו הוא פועל, ולכן שמחה לגלות כי יותר ויותר ארגונים רואים היום לנכון לשלב בעסקיהם ערך מוסף כגון פעילות בעלת אספקטים חברתיים וסביבתיים.

 


 

הדר בר-שלוםתמונה - הדר בר-שלום - חדש 07-09-2014

בוגרת תואר ראשון (BSc) בביולוגיה ובהיסטוריה ופילוסופיה של המדע באוניברסיטה העברית, ותואר ראשון (LLB) במשפטים במכללה למינהל. עורכת תוכן, עוזרת מחקר ופעילה בעמותה למשפט ציבורי בישראל. עוזרת הוראה בבית הספר למשפטים וחברת צוות המרכז לאחריות תאגידית. אוהבת את הארץ הזאת.

 

 


מורן שלו

Moran_Profile_Picture

רכזת פעילות ארצית של קבוצת (Jr.FLL (Junior FIRST LEGO League בעמותת FIRST ISRAEL.  בוגרת MBA בשיווק ופרסום ולימודי שיווק באוניברסיטת NYU.בשנים האחרונות ממקדת את חיי המקצועיים והאישיים בתחומים חברתיים, בהם ניתנת לי אפשרות להשפיע ולשנות. אל תחום האחריות התאגידית נחשפתי במהלך התואר השני, והחיבור היה מיידי. אני רואה בתחום זה נדבך הכרחי שיכול להוביל שינויים שישפיעו באופן משמעותי על הסביבה והחברה בה אנו חיים.